Mazury Tour 2013 - 1000 km drogami i duktami Warmii i Mazur
  Mazury Tour 2013 zakończyło się 2013-04-281020 km
SALOMONRegionalna Dyrekcja Lasów PaństwowychRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w OlsztynieRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w BiałymstokuLasy Państwowe
DOTFILMS.PLSALOMONSklep biegaczaGARMINCOMPRESSPORTGJG GroupVITARGOFORMEDPLUS
Strona główna Wieści z trasy Mazury Tour 2013 Trasa biegu Sylwetka biegnącego Galeria
Mazury Tour 2013

Krzysztof Szwedzik - sylwetka biegnącego

2013-03-07 / wyświetleń - 8002

Krzysztof SzwedzikMaratończyk i biegacz długodystansowy, którego bogate doświadczenia biegowe są rezultatem wyczynowego uprawiania lekkiej atletyki w młodości oraz kilkunastu tysięcy kilometrów przebiegniętych podczas treningów i w masowych biegach ulicznych na kilku kontynentach.

Ukończył między innymi, blisko 20 maratonów w Polsce i na świecie, w tym największe i najsłynniejsze maratony w Nowym Jorku, Berlinie, Paryżu, Sztokholmie, Rotterdamie, Wiedniu czy Atenach, jak również dziesiątki innych, masowych biegów ulicznych na krótszych, niż maratoński dystansach. Do wyczynowego biegania wrócił już po 40-tce, udowadniając tym samym, że na rozpoczęcie życiowej przygody z bieganiem nigdy nie jest za późno.

Poza tym, twórca i główny organizator prestiżowych zawodów sportowych dla amatorów – Triatlon Winiec. Jego biegowe zamierzenia wykraczają daleko poza dystans maratonu.
Teraz chce pokonać dystans 1000 km w ciągu 40 dni, obiegając dookoła swoje ukochane Mazury…

 

Grzegorz Żmijewski
Grzegorz Żmijewski
– leśniczy Nadleśnictwa Miłomłyn, maratończyk i pasjonat długodystansowego biegania. Przebiegł w swoim życiu tysiące kilometrów i pokonał dziesiątki maratonów zanim jego samego… nie pokonała poważna kontuzja.
Mazury Tour 2013 to także jego projekt w którego przygotowaniu i realizacji uczestniczył osobiście od samego początku. Teraz będzie towarzyszył biegnącemu dookoła Mazur, będąc dla niego wsparciem techniczno-organizacyjnym całego przedsięwzięcia.


stat4u Projekt i wykonanie - SiPRO