Mazury Tour 2013 - 1000 km drogami i duktami Warmii i Mazur
  Mazury Tour 2013 zakończyło się 2013-04-281020 km
SALOMONRegionalna Dyrekcja Lasów PaństwowychRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w OlsztynieRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w BiałymstokuLasy Państwowe
DOTFILMS.PLSALOMONSklep biegaczaGARMINCOMPRESSPORTGJG GroupVITARGOFORMEDPLUS
Strona główna Wieści z trasy Mazury Tour 2013 Trasa biegu Sylwetka biegnącego Galeria
Mazury Tour 2013

Wspomnienia wracają... czyli "Mazury Tour" w "Bieganiu" !

2014-02-24 / wyświetleń - 1367

Rok temu o tej samej porze (w lutym), gdy przygotowywałem się do wyprawy "Mazury Tour" zimy jeszcze nie było. Ta prawdziwa zaczęła się dopiero później - w marcu gdy już biegłem i nie odpuszczała prawie do połowy kwietnia.

Było zimno, wietrznie i pochmurno, a chwilami wręcz dramatycznie ciężko, o czym wspominam w relacji w najnowszym numerze "Biegania". Tej, mojej "mazurskiej" zimy anno domini 2013 z pewnością nigdy nie zapomnę ! A co było dalej ? Odniesiona w czasie "Mazury Tour" kontuzja, wykluczyła mnie z biegania na ponad dwa miesiące. Później, długo i mozolnie wracałem do normalnej dyspozycji biegowej. Na jesieni sił starczyło tylko na jeden maraton (Warszawski), który na szczęście udało mi się ukończyć z nową życiówką. Teraz znowu biegam szykując się do nowego sezonu i prowadzę treningi do Orlen Maratonu - tak samo jak przed rokiem. Mam tylko nadzieję, że pogodowej powtórki z poprzedniej zimy tym razem nie będzie, a nadchodząca wiosna ułatwi przygotowania i zmotywuje do wysiłku zastępy nowych biegaczy.            Trzymajcie się ciepło ! Krzysztof Szwedzik.

 

Przygotowania trwały długo

Mój niemal codzienny dramat pogodowy...

Z biegaczami z Ostródy

 

1000 km przebiegnięte !

Komentarz Komentarze   Dodaj komentarz Dodaj komentarz

stat4u Projekt i wykonanie - SiPRO