Mazury Tour 2013 - 1000 km drogami i duktami Warmii i Mazur
  Mazury Tour 2013 zakończyło się 2013-04-281020 km
SALOMONRegionalna Dyrekcja Lasów PaństwowychRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w OlsztynieRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w BiałymstokuLasy Państwowe
DOTFILMS.PLSALOMONSklep biegaczaGARMINCOMPRESSPORTGJG GroupVITARGOFORMEDPLUS
Strona główna Wieści z trasy Mazury Tour 2013 Trasa biegu Sylwetka biegnącego Galeria
Mazury Tour 2013 ETAP 37 – Do pięknej Ostródy…
2024-03-15 / komentarzy: 0
Bywa nazywana perłą Warmii i Mazur i słusznie, bo jest naprawdę piękna. Ostróda – miasto, które zauroczyło mnie od pierwszego wejrzenia. Nie potrafię dzisiaj powiedzieć dlaczego ?

Mazury Tour 2013 Jak nie przestać biegać w zimie ?
2023-01-07 / komentarzy: 0
Wraz z przekroczeniem linii mety dorocznych Biegów Niepodległości przez ich ostatnich uczestników, zdecydowana większość naszych biegaczy chowa swoje biegowe buty do szafy i zapada w paromiesięczny sen zimowy. Myślą raczej o zbliżających się świętach, sylwestrowej zabawie, feriach i wyjeździe na narty, albo do ciepłych krajów, aniżeli o bieganiu. Tymczasem to właśnie trudny (dla biegania) okres jesienno-zimowy w decydujący sposób wpływa na wyniki naszego biegania w kolejnym roku.

Mazury Tour 2013 Two finishers meeting...
2020-03-16 / komentarzy: 0
NIKE European Summit/ISPO Monachium Styczeń 2020. Spotkanie two finishers...Z Shalane Flanagan (USA). Ona i ja ukończyliśmy ten sam najwspanialszy maraton świata - New York City Marathon.

Mazury Tour 2013 Garść biegowych porad dla tych, którzy chcą zacząć biegać wiosną...
2020-03-16 / komentarzy: 0
Zima nieuchronnie dobiega końca, choć trzeba przyznać, że ta tegoroczna była wyjątkowo łagodna. Niemniej generalnie rzecz biorąc, jesienno-zimowy czas to dla biegaczy w naszej szerokości geograficznej bezsprzecznie najgorszy okres do biegania – kiedy zimno i wilgotno, a zmrok zapada w okolicach obiadu.

Mazury Tour 2013 Dokąd zmierzają buty biegowe ?
2019-08-08 / komentarzy: 0
Cały czas wyścig trwa. Producenci obuwia biegowego prześcigają się w oferowaniu innowacyjnych technologii, zaawansowanych technicznie materiałów i różnych nowinek, które mają uczynić bieganie lżejszym, jeszcze przyjemniejszym i wymagającym możliwie, najmniejszego wysiłku. Dla niektórych bowiem, idealne buty biegowe przyszłości to takie, które same będą biegały…

Mazury Tour 2013 Nawet największe marzenia się spełniają ! :)
2019-06-30 / komentarzy: 0
Nawet największe marzenia się spełniają ! Trzeba tylko w to wierzyć ! :)

Mazury Tour 2013 Dziki mustang w cadillacu…
2019-04-01 / komentarzy: 0
W świecie czterech kółek dobrze znane są dwie marki: Ferrari oraz Cadillac. Pierwsza z nich jest od zawsze synonimem szybkości, a druga kojarzona jest głównie z luksusem. Posługując się tymi skojarzeniami z branżą motoryzacyjną, nowy but firmy ASICS – MetaRide z pewnością nie ma zbyt wiele wspólnego z tą pierwszą marką. Za to z drugą, ma i owszem sporo. Ale o wszystkim po kolei…

Mazury Tour 2013 Maraton w Atenach - "W kolebce maratonu"
2018-11-16 / komentarzy: 0
Wszystko zaczęło się w końcu września 490 roku przed naszą erą, kiedy jedenaście tysięcy dzielnych Ateńczyków walcząc w obronie swojego ukochanego miasta pokonało w krwawej bitwie nieopodal wioski Marathon, wielokrotnie liczniejszą armię perskich najeźdźców.

Mazury Tour 2013 Boost czy React ? Który okaże się lepszy ?
2018-03-31 / komentarzy: 0
Aż trudno uwierzyć, że od czasu głośnej premiery kultowego modelu Energy Boost firmy Adidas minęło już pięć lat. Pięć lat rewolucyjnej technologii boost, która diametralnie zmieniła oblicze światowego, w tym także polskiego rynku obuwia biegowego.

Mazury Tour 2013 Under Armour Charged Reactor – zaskakująco dobry pogromca zimy
2017-12-03 / komentarzy: 0
Biegam naprawdę od dość dawna i rzadko mi się zdarza, aby buty biegowe potrafiły mnie czymś zaskoczyć. Zwłaszcza gdy wcześniej poczytam sobie ich marketingowe pochlebstwa, które potem nie wytrzymują pierwszej, poważniejszej próby biegowej. Ale z tymi butami było inaczej. Najpierw nie za bardzo chciałem wierzyć w ich inteligentnie reagujące cholewki, ale gdy już je sprawdziłem to muszę przyznać, że zostałem zaskoczony do tego stopnia, iż przysłowiowa szczęka mi opadła…« strona 1 z 7 następna strona ostatnia strona

stat4u Projekt i wykonanie - SiPRO