Mazury Tour 2013 - 1000 km drogami i duktami Warmii i Mazur
  Mazury Tour 2013 zakończyło się 2013-04-281020 km
SALOMONRegionalna Dyrekcja Lasów PaństwowychRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w OlsztynieRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w BiałymstokuLasy Państwowe
DOTFILMS.PLSALOMONSklep biegaczaGARMINCOMPRESSPORTGJG GroupVITARGOFORMEDPLUS
Strona główna Wieści z trasy Mazury Tour 2013 Trasa biegu Sylwetka biegnącego Galeria
Mazury Tour 2013 W kolebce maratonu
2018-11-16 / komentarzy: 0
Wszystko zaczęło się w końcu września 490 roku przed naszą erą, kiedy jedenaście tysięcy dzielnych Ateńczyków walcząc w obronie swojego ukochanego miasta pokonało w krwawej bitwie nieopodal wioski Marathon, wielokrotnie liczniejszą armię perskich najeźdźców.

Mazury Tour 2013 Boost czy React ? Który okaże się lepszy ?
2018-03-31 / komentarzy: 0
Aż trudno uwierzyć, że od czasu głośnej premiery kultowego modelu Energy Boost firmy Adidas minęło już pięć lat. Pięć lat rewolucyjnej technologii boost, która diametralnie zmieniła oblicze światowego, w tym także polskiego rynku obuwia biegowego.

Mazury Tour 2013 Under Armour Charged Reactor – zaskakująco dobry pogromca zimy
2017-12-03 / komentarzy: 0
Biegam naprawdę od dość dawna i rzadko mi się zdarza, aby buty biegowe potrafiły mnie czymś zaskoczyć. Zwłaszcza gdy wcześniej poczytam sobie ich marketingowe pochlebstwa, które potem nie wytrzymują pierwszej, poważniejszej próby biegowej. Ale z tymi butami było inaczej. Najpierw nie za bardzo chciałem wierzyć w ich inteligentnie reagujące cholewki, ale gdy już je sprawdziłem to muszę przyznać, że zostałem zaskoczony do tego stopnia, iż przysłowiowa szczęka mi opadła…

Mazury Tour 2013 New York City Marathon - czyli bieg życia...
2017-10-16 / komentarzy: 2
W 1970 roku, każdy ze 127 zawodników zapłacił po jednym dolarze opłaty wpisowej, aby przebiec dystans 42,195 km alejami Central Parku, gdzie można było biegać kiedyś i dzisiaj bez wnoszenia jakichkolwiek opłat. Do mety dotarło wówczas zaledwie 55-ciu biegaczy. Nie przypuszczali zapewne, że dali tym samym początek legendzie najsłynniejszego, masowego biegu na świecie, czyli maratonu nowojorskiego. W przeddzień kolejnej edycji tego najbardziej prestiżowego maratonu świata, przedstawiam poniżej trochę moich uwag i wspomnień na ten temat...

Mazury Tour 2013 NIKE ZOOM FLY – Nie dla każdego…
2017-06-23 / komentarzy: 0
Ten but to dzieło biegowego szatana, albo kogoś kto ma z nim dobre układy. Trudno się w nim zatrzymać, jak również wolno biegać. Najnowsze dzieło projektantów z Portland to prawdziwy demon prędkości, tylko minimalnie słabszy od buta w którym Eliud Kipchoge omal nie złamał granicy 2 godzin w maratonie (zabrakło 26 sekund).

Mazury Tour 2013 Bliżej słońca, bliżej gwiazd…
2017-04-18 / komentarzy: 0
Słynny stadion piłkarski Camp Nou i chyba nie mniej znany kościół Sagrada Familia, wieża Torre Agbar i Łuk Triumfalny, a poza tym jeszcze Casa Mila i La Pedrera – architektoniczne cuda Antonio Gaudiego, port i wioska olimpijska oraz dwa wspaniałe place – Placa d’Espanya oraz Placa Catalunya. Te i jeszcze parę innych, turystycznych atrakcji tego przepięknego miasta miałem zobaczyć na trasie mojego pierwszego w tym roku maratonu.

Mazury Tour 2013 Nowy jeździec z Osaki..
2017-04-07 / komentarzy: 0
Nie wiem, czy w japońskiej Osace pracuje tak znakomity mistrz i kreator obuwia sportowego jak pan Toshiaki Omori z miasta Kobe, współtworzący od prawie dwudziestu lat najbardziej udane modele butów biegowych Adidasa, ale w tym roku japońska firma Mizuno (pochodząca właśnie z Osaki) wypuściła na rynek but do biegania, który będzie bardzo poważnym konkurentem dla „adidasowych” boostów oraz „nike-owych” pegasusów 33.

Mazury Tour 2013 Mizuno Osaka – hai !
2016-04-25 / komentarzy: 0
Po wyborze butów startowych na obecny sezon biegowy przyszła pora zdecydować w jakich butach będę biegał na co dzień. Czyli jakie buty staną się moim podstawowym obuwiem treningowym w którym wybiegam w trakcie najbliższych miesięcy setki i tysiące, głównie asfaltowych kilometrów ! Biegałem już w tym roku w kilku parach butów różnych producentów, ale jakoś żadne mnie nie przekonały.

Mazury Tour 2013 NEW Balance 1500 v2 - Bezszelestny łowca… życiówek
2016-03-29 / komentarzy: 0
Kiedy dwa lata temu zakładałem do startu w maratonie buty Adios Boost wydawało mi się, że w temacie tzw. „startówek” wszystko zostało już powiedziane. W końcu to właśnie w tych butach padły wszystkie rekordy świata w maratonie i trudno było mi sobie nawet wyobrazić lepsze buty startowe.

Mazury Tour 2013 Lepszego nie ma ! Na razie...
2014-10-22 / komentarzy: 0
Już naprawdę wiele osób widziało, że GO używam i nie raz mnie podpytywało, co o NIM sądzę ? Postanowiłem jednak najpierw dokładnie GO sprawdzić i dobrze poznać, zanim pokuszę się o jakąkolwiek JEGO recenzję. Teraz, po trzech miesiącach JEGO użytkowania mogę już to z całą odpowiedzialnością uczynić. Rzecz będzie o najnowszym pulsometrze firmy POLAR, czyli wzbudzającym emocje i westchnienia biegaczy oraz triatlonistów niezwykle udanym modelu V800.« strona 1 z 7 następna strona ostatnia strona

stat4u Projekt i wykonanie - SiPRO